Atribuită
Cumpărare directă
10 1038172 SET 19 BURGHIE METAL HSS-TIN 2607017152 SET 1,00 62,55 52,56 9,99 20 1060113 SET 12 BURGHIE SDS-PLUS 6-12 MAKITA BUC 1,00 61,23 51,45 9,78 30 1021848 SET 10 PANZE MIXT U111C 2609256775 BUC 10,00 51,29 431,01 81,89 40 1015904 ROLA PANZA ABRAZIVA AMA 100X10X100 BUC 3,00 27,99 70,56 13,41 50 1015905 ROLA PANZA ABRAZIVA AMA 100X10X120 BUC 3,00 27,99 70,56 13,41 60 7044304 MANUSI CASIA LATEX / NEOPREN - 10 PER 25,00 12,21 256,51 48,74 70 7006128 SET BURETE BUCATARIE (10 BUC) 0855 BUC 10,00 3,21 26,97 5,13 80 7022320 LAVETE 40X40(50BUC/SET) SET 5,00 37,13 156,01 29,64
- Număr anunț
- DA28779086
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.115 RON
- Valoare atribuită
- 1.115 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.