Atribuită
Cumpărare directă
BIROU ALFA SONOMA 2C NUMAR DE REFERINTA: 8029895 PRET DE CATALOG: 436,12 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BUC DESCRIERE: BIROU ALFA SONOMA 2C 1 Increase value Decrease value 436,12 436,12 FISET METALIC ECO1 A177 NUMAR DE REFERINTA: 8005600 PRET DE CATALOG: 884,04 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata DESCRIERE: FISET METALIC ECO1 A177
- Număr anunț
- DA28778071
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39120000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.320 RON
- Valoare atribuită
- 1.320 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.