Atribuită
Cumpărare directă
Produs Cantitate Unitate Pret/unit discountat Total (fara TVA) Total (TVA inclus) TEU 130 2 ZN BM 1,00 BUC 27,77 23,34 27,77 REDUCTIE FIL EXT-INT 241 2-1 ZN BM 1,00 BUC 11,86 9,97 11,86 NIPLU 280 2 ZN BM 1,00 BUC 14,17 11,91 14,17 ROBINET MANETA OTEL INT-INT DN20 PN40 6,00 BUC 37,03 186,71 222,18 NIPLU 280 3/4 ZN BM 6,00 BUC 2,78 14,02 16,68 STUT FILETAT ZN 2X15CM 3,00 BUC 20,03 50,50 60,09 TEAVA PATRATA 60X60X3 2,00 BUC 263,82 443,39 527,64 TEAVA DREPT 60X40X3 7,00 BUC 208,62 1.227,18 1.460,34 RACORD PSI FIX C 6,00 BUC 23,82 120,10 142,92 COLIER FURTUN M SGS16-25 45520 / 45504 15,00 BUC 3,64 45,88 54,60 TEAVA NEAGRA SUDATA 1/2" 21,3X2,3 2,00 BUC 58,20 97,82 116,40 BALAMA SUDABILA LACRIMA OTEL L=160FI20MM 5 PER 48,60 204,20 243,00 BR.INGR.43X90mm,PFV,F.CS,YALE Y1 SGI 2,00 BUC 33,00 55,46 66,00 MANER USA SAFIR CU ARC 25/92 MARO 1,00 BUC 37,25 31,30 37,25 FURTUN MEGAFLEX/AQUAFIX 19MM 50M 15,20 M 4,88 62,34 74,18 PANOU GARD ZINCAT 1700X2500 4,00 BUC 99,00 332,77 396,00 STALP ZINCAT DREPT 60X40 H-2250MM 5,00 BUC 84,00 352,94 420,00 PRINDERE SURUB CAP T ZINCAT CU PIULITA 100,00 BUC 3,50 294,12 350,00 CERESIT CT 29 TINCI 25 KG 40,00 BUC 18,41 618,82 736,40 PALET REUTILIZABIL EURO 120 x 80 1,00 BUC 35,70 30,00 35,70 Conform referat de necesitate nr. 22970/25.08.2021 și nr. 10926/10.03.2021.
- Număr anunț
- DA28774387
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOD (CUI 4777213)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.212 RON
- Valoare atribuită
- 4.212 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.