Atribuită
Cumpărare directă
8703618 RUBIN - COMODA CALC STEJ.BRZ. DDM 1C S 1,00 20 8703619 RUBIN - CORP MOBIL BIROU STEJ.BRZ.DDM 1C S 1,00 30 8703616 RUBIN - BIROU STEJ.BRZ. DDM 1C S 1,00 40 8703601 RUBIN - ETAJERA 1/2 USI STEJ.BRZ DDM 1C S 2,00 50 8703613 RUBIN - ETAJERA MARE STEJ.BRZ.DDM 1C S 1,00 60 8703621 RUBIN - RAC. BIROU PIC.STEJ.BRZ. DDM 1C C 1,00 70 9501241 TRANSPORT STANDARD ZONA B C
- Număr anunț
- DA28771838
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CARPINIS (CUI 29146072)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.452 RON
- Valoare atribuită
- 1.452 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.