Atribuită Cumpărare directă

LAMBRIU PVC 25CM WOOD PINE 400 MAT M2 45,00 PROFIL COLT 011 PIN 3M BUC 22,00 PROFIL PVC L 25X25MM 2.75M 6009 GRI ALAS BUC 20,00 CLEME INGUSTE C4 12MM 1100 BUC 042-0389 BUC 1,00 CLEME INGUSTE C4 18MM 1100 BUC 042-0391 BUC 1,00 MONTAGEKIT 350 G MARO BISON BUC 4,00 SILICON UNIVERSAL ALB 280ML BISON (KA) BUC 6,00

Număr anunț
DA28767560
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.731 RON
Valoare atribuită
1.731 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.731 RON

din 1.731 RON estimat