Ofertă acceptată Cumpărare directă

Numar Tractor sau Remorca 50 x 12,5 cm

Număr anunț
DA34541435
Autoritate contractantă
COMUNA TREZNEA(CONSILIUL LOCAL ) (CUI 7977526)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.768.520 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
23.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.768.520 RON