Atribuită Cumpărare directă

6010628 TIGLA DE BAZA SOLZI CLASIC SIBIU NATUR00 5.460,00 BUC; 6010433 PALET TIGLA TONDACH 13 BUC; 9501248 TRANSPORT MACARA ZONA A 1 AU; 9501252 DESCARCARE PALET CU MACARA 13 AU. Termen aprovizionare 30 zile

Număr anunț
DA28759960
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44112400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.679 RON
Valoare atribuită
12.679 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.679 RON

din 12.679 RON estimat