Atribuită
Cumpărare directă
MAIL FIER FORJAT CUPRU ANTIC C0.75L DILUANT HAMMER 0.25L D810 CABLU TCYY 1X2X0.5 MF0030-02010 PRELUNGITOR 3P 10M 3X1,5 LOHUIS CABLU HDMI 1.4V 15M PNI-HDMI15M FIER DE CALCAT TEFAL FV2868E0 SCAUN BIROU ZA-CHR9501-1 PERDEA NATURAL LOOK WLB 15749 IVORY 295C DRAPERIE BLACKOUT BDF BEJ-4 280CM DRAPERIE BLACKOUT BDF WENGE PERDEA SABLE 300CM BEJ MANOPERA PERDELE MANOPERA DRAPERII REJANSA UNIVERSALA ALBA
- Număr anunț
- DA28753407
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC VALERIU D COTEA FOCSANI (CUI 4639067)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.317 RON
- Valoare atribuită
- 6.317 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.