Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie pt. proiectul PN1035 SMART GHINDARI P2

Număr anunț
DA34551152
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA WESSELENYI MIKLOS (CUI 29032965)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.612.413 RON
Data publicării
22.11.2023 11:23
Data finalizării
23.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.612.413 RON