Atribuită Cumpărare directă

10 8012652 AUTOCOLANT 0,90X15M 5387-200 DC-FIX 4 M 14,28 20 5005659 AUTOCOLANT 0,90X15M 5271-200 DC-FIX 1 M 14,28 30 5005916 AUTOCOLANT 0,90X15M 5151-200 DC-FIX 1 M 14,28 40 5008194 VOPSEA LAVABILA PENTRU INT.BLANK 8,5 L 8 BUC 22,70 50 5001158 AMORSA PERETE DANKE 10L 3 BUC 40,56 60 5011492 STICKY PRACTIC GALBEN 0,6L VOPSEA ALCHID 3 BUC 9,10 70 5011505 STICKY PRACTIC NEGRU 2,5L VOPSEA ALCHID. 2 BUC 38,48 80 5003511 STICKY DILUANT UNIVERSAL 509 - 0.9L 2 BUC 9,32 90 5013724 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 60 MM 4 BUC 4,06 100 5013721 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 30 MM 2 BUC 2,21 110 5012754 TRAF POLIACR MULTICOLOR 250X80 H 02-0711 4 BUC 13,88 120 5010773 STICKY LAC ALCHIDIC STEJAR 2,5L 4 BUC 55,90 130 5010774 STICKY LAC ALCHIDIC TEAK 2,5L 2 BUC 55,90 140 4009930 PARCHET COMFORT 8MM CL31 D1411 STEJAR 19 PAC 46,39 150 4021237 SPRINTUS XPS SMART 3 MM (6,4MP/PAC) 7 PAC 26,05 160 4013668 PLINTA PARCH CANAL 10456-0063 CIRES NOU 12 BUC 14,12 170 4013711 CAPETE PLINTA S/D 10456-0063 CIRES N /S 1 SET 10,42 180 4013712 ELEMENT IMB PLINTA 10456-0063 CIRES N5/S 3 SET 10,92 190 4013669 COLT INT PLINTA 10456-0063 CIRES NOU 4/S 2 SET 10,42 200 5016108 BISON GRIZZLY MONTAGE EXTREME WHITE 435G 1 BUC 25,91 210 4013710 COLT EXT PLINTA 10456-0063 CIRES NOU 2/S 3 SET 5,21 220 6048418 SCARA AL 4 TREPTE DD2X4 1 BUC 126,05 230 3024475 BATERIE DECO LAVOAR BDC2 FERRO 5 BUC 83,19 240 3014028 JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V 5 BUC 7,98 250 2001632 REDUCTIE A592 1/2-3/8 FM 5 BUC 3,30

Număr anunț
DA28747942
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Virgil Iovanas" Sofronea (CUI 29051355)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.860 RON
Valoare atribuită
2.860 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.860 RON

din 2.860 RON estimat