Atribuită Cumpărare directă

POLICARBONAT 2P 10MM UV 6X2,1 CLAR ESP 12 601,00 COL 7.212,00 EMAIL IDEEA GRI ANTRACIT 10 L 2,00 220,00 BUC 440,00 TERPINOL 5L 2,00 57,87 BUC 115,74

Număr anunț
DA28746757
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.527 RON
Valoare atribuită
6.527 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.527 RON

din 6.527 RON estimat