Atribuită
Cumpărare directă
7046650 ARIEL AG CAPS PODS REGULAR 39*29.9ML 1 BUC 7060197 DOMESTOS DEZINFECTANT 750ML ORIGINAL 15 BUC 7041647 PROMAX GEAM 750ML R 10 BUC 7041654 PROMAX LEMN PARCHET CLASIC 750 ML 10 BUC 7027210 PRONTO SPRAY SPRINGTIME/LEMON 5 BUC 7050311 MOP BUMBAC 250 GR COLOR ROSU 15 BUC 7037235 COADA LEMN 5 BUC 7040690 SET TOALETA TINA SZ-147 5 BUC 7044172 COS GUNOI PEDALA DIV MODELE NR 3 5 BUC 7036379 ODORIZANT WC FRESH 250 ML EFEKT 10 BUC 7035556 DUCK FOAMING TOILET 750ML 10 BUC 7001301 AJAX LICHID SUPRAFETE GREEN 1L 10 BUC 7040615 SET ERGONOMIC FARAS MATURA 4 BUC 7055507 SAPUN LICHID SEA MINERALS AMIANO 5L 2 BUC 5006949 PLACA RIG. ANTIFOC RF 12,5 (1,2X2M) 14 BUC 7058047 SOLUTIE DEZINFECTANTA MAINI 5L 3 BUC 1026141 CIOCAN LACATUS HOLZER 500G 1 BUC 1025526 CLESTE SCOS CUIE 180MM 530/4 608723 1 BUC 5009716 SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X35MM(250 BUC) 1 CUT 5005686 AUTOCOLANT 0,90X15M 5145-200 DC-FIX 6 M 5007182 VOPSEA LAVABILA PENTRU INT.BLANK15L 1 BUC 5008493 BLANK AMORSA PERETE G8108-P5L 1 BUC
- Număr anunț
- DA28743374
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SAT POPESTI COMUNA GOLESTI JUDETUL VALCEA (CUI 29471367)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.850 RON
- Valoare atribuită
- 1.850 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.