Atribuită Cumpărare directă

6026839 PANOU GARD ZINCAT SOFT 1500X2000 260 BUC 1055336 RFT SET SUR U PATRAT 6x65/60+PLAC+PIUL 4 200 PUN

Număr anunț
DA28731442
Autoritate contractantă
MUZEUL MEMORIAL NICOLAE BALCESCU (CUI 3292244)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
34928220-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.626 RON
Valoare atribuită
14.626 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.626 RON

din 14.626 RON estimat