Atribuită
Cumpărare directă
SEMINTE GAZON UNIVERSAL STARSEM 10KG GHIVECI FLORI 16CM 2024 GHIVECI FLORI 14CM 20222 FARFURIE GHIVECI FLORI 12,14 CM 2023 FARFURIE GHIVECI FLORI 16 CM 2042 PAMANT UNIVERSAL GRADINA AGRO CS 40L MASINA TUNS GAZON MAKITA PLM4628N ULEI 4 TIMPI SAE30 OREGON 1L POLICARBONAT SOLID 1,5MM 1250X1025 CLAR PANOU LEMN MOLID A 1200X200X27MM STICKY LAC ALCHIDIC STEJAR 2,5L STICKY LAC ALCHIDIC MAHON 2,5L AUTOCOLANT 0,675X15M 8161-200 DC-FIX COS GUNOI PEDALA DIV MODELE NR 4 FINO PUNGI GUNOI HD 35L SACI MENAJ 35L 50/SET SUPER REZISTENTI PUNGI CONGELATOR 1 KG 16X22 500BUC/ROLA FINO FOLIE ALUMINIU 20M HARTIE DIS.V VERZI 250BUC 1STRAT PREMIUM PRELUNGITOR 4P 3M 3X1,5 LOHUIS mai putin
- Număr anunț
- DA28728144
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA RUGINESTI (CUI 28082744)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.576 RON
- Valoare atribuită
- 3.576 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.