Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achizitioneze 1) Arzator universal pentru gaz propan-butan cu furtun si racord la butelie, futun 1,5 m = 1 buc., 2) Butelie gaz, Rothenberger Multigas 300, 600 ml = 6 buc., 3) Arzator pentru lipire Rothenberger + doua butelii Multigas 300 = 1 buc., 4) Perie de sarma, Perie curatenie Perind 0878, sarma ingusta, alamita, lemn + sarma, 275 x 35 x 42 mm = 4 buc., 5) Vopsea alchidica pentru metal Kober 3 in 1, interior / exterior, brun, 2.5 L = 2 buc., 6) Diluant pentru produse nitrocelulozice, Kober Nitrolac, 1 L = 3 buc., 7) Ulei de in pentru lemn, Jalutex, 10 L ( 50 litri) = 5 buc., 8) Surub pentru lemn, autofiletant, din otel, amprenta Pozidrive, PZ 2, Friulsider VBU, 6 x 80 mm = 100 buc., 9) Surub pentru lemn, autofiletant, din otel, amprenta Pozidrive, PZ 2, Friulsider VBU, 5 x 70 mm = 500 buc., 10) Surub pentru lemn, autofiletant, din otel, amprenta Pozidrive, PZ 2, Friulsider VBU, 5 x 50 mm = 1000 buc., 11) Cherestea nerindeluita, lemn molid, A/B 4000 x 250 x 46 mm = 6 buc., necesare pentru reparatia structurii expoziotionale de lemn, de pe strada Eroilor, Cluj-Napoca.
- Număr anunț
- DA28722258
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44315100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.562 RON
- Valoare atribuită
- 2.562 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.