Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE ID produs Produs Cantitate Unitate 7056180 PULVERIZATOR CU BATERIE RURIS RS 1700 1 BUC 7043256 BUTOI FIBRA PT PRODUSE ALIM FBR 200L 1 BUC 7031089 ROBINET DUBLU ALAMA 1/2'' 1 BUC 7019946 BOCANCI IGNIS S1 SRA 44 1 BUC 7048742 STROPITOARE SPRING VERDE 10L 4 BUC 7030200 HAINA FAS IMPERM.VERMONT MAR L 1 BUC 1025419 RULETA 10M HOLZER 20G-10025 1 BUC 7015958 CAZMA PROF CU COADA FIBRA STICLA ASH-F 1 BUC 7031521 GREBLA PVC 18 DINTI 62CM COADA 1,3 PROFI 2 BUC 7027440 COADA UNELTE 150CM 1 BUC 7048627 MATURA STRADA 600 BUCSA METAL 1 BUC 7002280 COADA LEMN NATUR 1,4M PC0827 1 BUC 7031523 SAPA FORJATA COADA LEMN 2 BUC 7056780 COMBINEZON DE PROTECTIE ALB XL 2 BUC 7056781 COMBINEZON DE PROTECTIE ALB XXL 2 BUC
- Număr anunț
- DA28710451
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI 2008426)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.311 RON
- Valoare atribuită
- 1.311 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.