Atribuită
Cumpărare directă
Produs Cantitate Unitate Pret/unit discountat Total (fara TVA) Total (TVA inclus) CLESTE TAIS LATER 160 7408 KRONUS 621762 1,00 BUC 24,53 20,61 24,53 CAPAT CHEIE TUB 1/4 6L 8 616145 KRONUS 2,00 BUC 2,43 4,08 4,86 SET 2 BURGHIE MET HSSR 4X75 2609255007 1 SET 4,69 3,94 4,69 2 BURGHIE MET HSSR 3X61 2609255004 1,00 BUC 3,69 3,10 3,69 2 BURGHIE MET HSSR 2X49 2609255002 1,00 BUC 3,34 2,81 3,34 SET 2 BURGHIE METAL HSS 5,0 MM BOHRCARFT 1 SET 3,63 3,05 3,63 PANZA BOMFAIER BIMET 300X12.5X0.63/24TPI 4,00 BUC 3,87 13,01 15,48 PANZA BOMF LEMN-MET 20X300 (72BUC)27506 4,00 BUC 1,14 3,83 4,56 COLIER FURTUN METAL SGS12-20 45519 45503 50,00 BUC 3,58 150,42 179,00 SURUB LEMN 2,5X20 07101B2502000 100,00 BUC 0,05 4,20 5,00 SURUB LEMN 3.5X20 07101D3502000 100,00 BUC 0,05 4,20 5,00 SURUB LEMN 3,5X25 07101D3502500 100,00 BUC 0,05 4,20 5,00 BANDA ZIMTATA 2.5X200 36300M(P)252030C 1 PUN 9,45 7,94 9,45 BANDA ZIMTATA 7.6X370 36300M763700C 1 PUN 61,26 51,48 61,26 BANDA ZIMTATA 3.6X300 36300m36300c 2 PUN 18,40 30,92 36,80
- Număr anunț
- DA28709131
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ADMINISTRARE INFRASSTRUCTURA SPORTIVA BRASOV (CUI 21446554)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307 RON
- Valoare atribuită
- 307 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.