Atribuită
Cumpărare directă
GAFFER TAPE 25/50 GALBEN TESA REP.4688 GAFFER TAPE 25/50 ROSU BANDA TEXTILA UV PREMIUM 25M/50 MM 4363 HARTIE IG.PH MINI JUMBO NATUR 2ROLE 2STR LAVETA MICROFIBRA 30X40CM 4BUC/SET DISPENSER SAPUN LICHID 500ML ALB LOSDI SIDNEY DOZATOR SAPUN ABS FUME DISPENSER HARTIE MINI JUMBO ALB REZERVOR LAGUNA UNO 9L 196892 PN K IDOL LAVOAR 55X42 (11156) M11155 SUPORT IN UNGHI PT SINE PERDELE 274 SPRAY BEJ MARONIU LUCIOS 400ML 671234 EMAIL IDEEA CAFENIU 0,75 L E51430-C0,75L LAC PROTECT.SEMIMAT STEJAR INCHIS
- Număr anunț
- DA28698104
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Gura Ocnitei (CUI 29144268)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.184 RON
- Valoare atribuită
- 1.184 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.