Atribuită
Cumpărare directă
10 8008053 SCAUN PLASTIC COPII PRINCESS BA5406PR BUC 30,00 19,90 501,68 95,32 20 8008052 SCAUN PLASTIC COPII MICKEY BAB540MK BUC 30,00 19,90 501,68 95,32 30 8008054 MASA PLASTIC COPII MICKEY TBA200MK BUC 30,00 39,90 1.005,88 191,12 40 8008130 MASA PLASTIC COPII PRINCESS TB200PR6 BUC 30,00 39,90 1.005,88 191,12
- Număr anunț
- DA28697332
- Autoritate contractantă
- COMUNA DERNA (CUI 5316498)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.015 RON
- Valoare atribuită
- 3.015 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.