Atribuită
Cumpărare directă
IGIENOL DEZINFECTANT UNIVERSAL VERDE 4 L COADA ALUMINIU 140CM GALBEN COADA ALUMINIU 140CM ALBASTRU COADA ALUMINIU 140CM VERDE SAP.LICHID GLI.VIANTIC CU POMPA ANTIB 1L SAP.LICHID GLI.VIANTIC REZ.ANTIBACT.1L PALNIE NR.1 GALEATA CCA 14L STORCATOR (ROSU+ROSU) GALEATA CCA 14L STORCATOR(MOV+VERDE) POMPA DESFUNDAT PERIE CURATAT RADIATOR (CALORIFER)
- Număr anunț
- DA28695662
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CORESI (CUI 29144071)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.077 RON
- Valoare atribuită
- 1.077 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.