Atribuită
Cumpărare directă
7046018 SEPARATOR GAZON COUNTRY MARO 10M H10CM BUC 10,00 49,90 419,33 79,67 5001285 DILUANT D509 1L JALUTEX BUC 2,00 12,23 20,55 3,91 5013721 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 30 MM BUC 2,00 2,63 4,42 0,84 1039590 BANDA ZIMTATA 2.4X180 100BUC LG031822 SET 1,00 11,50 9,66 1,84 5010833 PISTOL ANCORE CHIMICE HENKEL BUC 1,00 59,71 50,18 9,53 5007363 MOMENT POWER FIX 385G EXTREME BUC 1,00 17,46 14,67 2,79 5000179 SILICON 1001 U 280ML TRANSPARET DB DIY BUC 2,00 19,00 31,93 6,07 5005213 SUPER STICKY VOPSEA LAV.EXTERIOR 2,5 L BUC 1,00 35,70 30,00 5,70 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100BUC PUN 1,00 31,00 26,05 4,95 6005950 CUIE STRIATE BETON CAP INECAT 3,5X40 ZA BUC 25,00 0,24 5,04 0,96 2024231 NIPLU ALAMA 1/2 LUNG BUC 1,00 5,01 4,21 0,80 2013156 ROBINET FLUTURE ALUM INT-INT DN15 PN40 BUC 1,00 28,76 24,17 4,59 5003626 PROFIL SILVER 270CM 3104 TREC.NIVEL 41MM BUC 3,00 54,89 138,38 26,29 6033890 ORNAMENT TAPET PIN 4X22X2400 MM BUC 20,00 8,44 141,85 26,95 6000832 SARMA ZINCATA 2,8MM KG 0,64 7,65 4,12 0,78 Total 924,56 175,67 Total de plata ( col.5 + col.6 ) 1.100,23
- Număr anunț
- DA28692288
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLS.I-VIII"AVRAM IANCU (CUI 17344114)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924 RON
- Valoare atribuită
- 924 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.