Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE MATERIALE REPARATII RACORD MONOCOMANDA PVC L60 10 BUC KADDA CAPAC WC ALB PR.INOX 20950036 2 BUC JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V 10 BUC LV SMARTLUX TUB FLUORESCENT 36W CW 10 BUC LV SMARTLUX TUB FLUORESCENT 18W CW 5 BUC GAVIN PLAFONIERA 3XE14 CROM/LEMN 6488 2 BUC HF BEC LED G45 7-60W E14 CW 6 BUC SEDNA PRIZA DUBLA16A 2P+E SDN3000421 5 BUC SEDNA PRIZA 16A 2P+E SDN3000121 3 BUC SEDNA RAMA 1 POST ALBA SDN5800121 3 BUC ASFORA INTRERUPATOR DUBLU EPH0300121 3 BUC ASFORA INTRERUPATOR SIMPLU EPH0100121 3 BUC ACUMULATOR PLUMB ACID 6V 4AH 1 BUC BALAST ELECTRONIC T8 1X18/1X36W 34041 4 BUC STERGATOR HM SPECTR ANTHR.(007) 120x180 1 BUC BRICHETA ELECTRONICA BBQ TELESCOP/FLEXI 5 BUC EMAIL IDEEA ALB 4L 1 BUC MAMUT SEAL UNIVERSAL ALB 290 ML 5 BUC SPUMA PU MONTAJ 700ML DB DIY 2 BUC DILUANT 551 Pet D551 P0,9L 3 BUC PENSULA PENTRU RADIATOR 50 MM 1 BUC PENSULA PENTRU RADIATOR 30 MM 1 BUC RFT CUIER METALIC DOUA CARLIGE 494 ALB 19 BUC RFT BUTON PLS 484.66.46 d32xh27MM STEJAR 2 BUC HARTIE PS22K GR120 D125 241627 5BUC/SET 1 SET HARTIE PS22K GR 80/D125 241626 5BUC/SET 1 BUC SUPORT FIBRODISCURI HST359 125MM 70434 1 BUC DISTANTIERE 2MM (200BUC) 1 PUN GR.PORT.89191GRANITE LIG.BEIGE 33,3X33,3 8,35 M2 CHIT PRIMUS MULTIC. 2KG B50 ARSENIC 1 BUC
- Număr anunț
- DA28685921
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 (CUI 32215296)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.760 RON
- Valoare atribuită
- 1.760 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.