Atribuită
Cumpărare directă
4021413 PARCHET 10MM C32 EHL116 BELF OAK SILV V 40,16 M2 4009130 PLINTA PARCH.CANAL CABLU 10456-4305 FRAS 11 BUC 4009132 COLT INT.PLINTA 10456-4305 FRASIN 4/ SET 5 SET 4009138 ELEMENT IMBINARE PLINTA 10456-4305FRASIN 2 SET 4016701 GRESIE PORT.6035-0209 LARISSA VERDE33X33 2,4 M2 1020797 DIBLU NYLON+SURUB 6x60 1pg=50 buc 01140 6 PUN 5006975 PLACA RIG. NORM. RB 9,5 (1,2X2,6M) 5 BUC 5000722 IPSOS RIG. SUPER 25KG 1 BUC 5001124 BANDA IMBINARE AUTOADEZIVA 90M RIG 4 BUC 5002853 BANDA RIG. HARTIE 23M/ROLA 4 ROL 6035521 POLIST.EXTR XPS ZENTYSS G1 500X1000D 8 PAC 5012750 TRAFALET POLIACRYL 250X70 H 02-0611 1 BUC 5013725 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 70 MM 2 BUC 5011017 PRIMUS ADEZIV ALB INTERIOR 25KG(MICRO) 1 BUC
- Număr anunț
- DA28682013
- Autoritate contractantă
- Muzeul Judetean Gorj (CUI 4352042)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.887 RON
- Valoare atribuită
- 2.887 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.