Atribuită
Cumpărare directă
10 3002467 DOZATOR 1270 BUC 1,00 122,00 102,52 19,48 20 7056195 MOTOCOASA EXPERT 67S BUC 1,00 524,00 440,34 83,66 30 7031521 GREBLA PVC 18 DINTI 62CM COADA 1,3 PROFI BUC 3,00 26,51 66,83 12,70 40 7032786 DISC CU VIDIA TIP 1 PT TUNS IARBA 80T BUC 1,00 69,57 58,46 11,11 50 7055044 VASELINA RURIS 100G BUC 1,00 14,03 11,79 2,24 60 1037570 HF BEC LED A60 15-100W E27 CW BUC 20,00 16,99 285,55 54,25 70 1046961 HF BEC LED A70 20-150W E27 CW BUC 2,00 25,99 43,68 8,30
- Număr anunț
- DA28678419
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TRAIAN LALESCU" HUNEDOARA (CUI 9762892)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.009 RON
- Valoare atribuită
- 1.009 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.