Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUFLANTA ELMO RIETSCHLE 2BH15001AD36-Z Atex 3G/3D Z=BG1; M74

Număr anunț
DA34551425
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI 10755074)
Cod CPV
42122450-9 · Pompe de vid (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.167.532 RON
Data publicării
22.11.2023 11:23
Data finalizării
23.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.167.532 RON