Atribuită
Cumpărare directă
Acid acetic Merck ..... 1 x 54 = 54 lei Acid sulfuric Merck 10 x 52.00 = 520.00 lei Acid sulfuric indig 5 x 15.90 = 79.50 lei Alcool etilic 96%....10 x 36.00 = 360.00 lei N-Hexan 104391.... 7 x 197.00 = 1379.00 lei Hidroxid de sodiu Lach.5x34 =170.00 lei TOTAL .......,= 2562.50 lei
- Număr anunț
- DA28883843
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.562 RON
- Valoare atribuită
- 2.562 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.