Atribuită Cumpărare directă

Servicii de emitere si livrare tichete sociale nenominale pentru plata medicamentelor - DGASPC 4 achizitioneaza 640 tichete sociale nenominale pentru plata medicamentelor cu o valoare de 10 lei/tichet , conform HCL Sector 4 nr. 91/27.10.2016

Număr anunț
DA28806056
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
Furnizor / câștigător
UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI 14774435)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108 RON
Valoare atribuită
108 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108 RON

din 108 RON estimat