Atribuită
Cumpărare directă
Compatibile cu analizorul automat Hemochron Response Masoara timpul de coagulare activat (ACT); Utilizeaza ca proba sange integral ; Utilizeaza maxim 2ml de sange integral; Are imprimate coduri de bare pe ele; Contine toti reactivii necesari testului introdusi in tubul de testare; Are ca activator Celite (standardul de aur pentru monitorizarea ACT); Depozitare la temperatura camerei; Are tub de sticla si capac de plastic; Impachetare: 95 tuburi /cutie;
- Număr anunț
- DA28814465
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33192500-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.000 RON
- Valoare atribuită
- 31.000 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.