Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant aeromicroflora Sanosil S010 Ag Livrarea se face in canistra de 10 litri. Adecvat pentru: Dezinfectia suprafetelor, dezinfectie aerosol, dezinfectia încaperilor, dezinfectie prin pulverizare Tipul produsului: Gata de utilizare Eficienta inalta: Bacterii, virusuri, fungi si spori Compozitie: Sanosil S010Ag- solutie dezinfectanta pe baza de peroxid de hidrogen si cationi de argint. Actiune terminala asupra aeromicroflorei ( bactericida, fungicida, virulicida si sporicida TINE LOC COMANDA FERMA LIVRAREA PRODUSELOR VA FI INSOTITA DE CERTIFICAT DE CALITATE SI DECLARATIE DE CONFORMITATE ,SI CERTIFICAT MARCAJ CE, AVIZE TEHNICE, TESTE, AUTOIZATIE DE PUNERE PE PIATA, CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE. LIVRAREA PRODUSELOR SE VA FACE CONFORM PREVEDERILOR H.G. 54/2009 PCT.13 DIN ANEXA 1 SI ART. 11 ALIN 4 PRECUM SI CELE DIN ANEXA 1 PCT. 8.4 DIN H.G. 798/2003, REFERITOR LA ETICHETAREA CORECTA PRECUM SI NECESITATEA EXISTENTEI INSTRUCTIUNILOR DE UTILIZARE IN LIMBA ROMANA
- Număr anunț
- DA28697467
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.600 RON
- Valoare atribuită
- 15.600 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.