Atribuită Cumpărare directă

Abonament LEGE5 online – 15 utilizatori -Legislatie RO si EU (+Modele, Proceduri, Analize firme, Teze doctorat + Comentarii expert + jurisprudenta selectata RO si EU + Hotarari Judecatoresti + Dosare in instanta (cautare si monitorizare) + Buletinul Procedurilor de Insolventa (cautare si monitorizare) -Abonament Lege5 Online – 1 utilizator din cele 15 conturi are acces si la: Monitorul Oficial partea a IV-a (cautare si monitorizare) conform oferta din 22.09.2021.

Număr anunț
DA28856904
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
48771000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.597 RON
Valoare atribuită
12.597 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.597 RON

din 12.597 RON estimat