Atribuită Cumpărare directă

Abonament Lege5 Online Legislatie+Jurisprudenta+Comentarii+BPI - un cont 12 LUNI PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28799614
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.244 RON
Valoare atribuită
1.244 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.244 RON

din 1.244 RON estimat