Atribuită Cumpărare directă

Asfaltare trotuar din beton deteriorat

Număr anunț
DA28871333
Autoritate contractantă
Institutul de Cercetare-Dezvoltare pentru Industrializarea si Marketingul Produselor Horticole HORTING Bucuresti (CUI 13146912)
Furnizor / câștigător
BAM 96 IMPEX S.R.L. (CUI 12925000)
Cod CPV
45233222-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.793 RON
Valoare atribuită
30.793 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.793 RON

din 30.793 RON estimat