Atribuită Cumpărare directă

Aparat tip freza de taiat gips (cutit electric pentru taiat si indepartat gipsul clasic si cel din rasin sintetica). Aparatul este special construit ca atunci cand atinge materialul moale ( tifonul) sa nu mai taie. Acest produs se poate folosi individual sau cu un aspirator de praf de gips ortopedic (OSC 206), produs tot de firma elvetiana. Garantie minim 2 ani. In decursul unui an produsul se schimba daca se strica. Firma producatoare este Oscimed SA, Elvetia, produsul avand toate certificatele de calitate. Pret fara TVA 19%. Livrare in termen de 2 zile de la comanda ferma

Număr anunț
DA28676618
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC TANDAREI (CUI 4365417)
Furnizor / câștigător
A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
Cod CPV
33190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat