Atribuită Cumpărare directă

Zoom meeting Business Licenta ZOOM MEET PAR1-BIZ-BASE-NH1YR PREP 10-49 | cantitate: 10 lic. Pret unitar : 840.33 ron fara TVA Valaore : 8403.3 ron fara TVA

Număr anunț
DA28871430
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.403 RON
Valoare atribuită
8.403 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.403 RON

din 8.403 RON estimat