Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 15 buc x Suport tavan videoproiector Sopar, telescopic 430-650mm/ pret unitar 94 RON+TVA 10 buc x Suport videoproiector tavan EATV2, reglabil 43-65cm/ pret unitar 122 RON+TVA 30 buc x Cablu video Ligilink HDMI (T) la HDMI (T) 15m, / pret unitar 186 RON+TVA Conform oferta 499/30.8.2021 Total valoare: 8210 RON+TVA

Număr anunț
DA28814598
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
32351000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.210 RON
Valoare atribuită
8.210 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.210 RON

din 8.210 RON estimat