Atribuită
Cumpărare directă
Memorie HP 16GB (1x16GB) Dual Rank DDR4-2133 Memory Kit 726719-B21 - 5 buc pret unitar 529.45 ron fara TVA / valoare 2647.25 ron fara TVA Memorie Samsung 32GB 3200 - 16 buc. pret unitar 865.93 ron fara TVA / valoare 13854.88 ron fara TVA SSD Extern Samsung T7 500GB - 2 buc. pret unitar 374.73 ron fara TVA / valoare 749.46 ron fara TVA Total fara TVA 17251.59
- Număr anunț
- DA28793131
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.251 RON
- Valoare atribuită
- 17.251 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.