Atribuită
Cumpărare directă
STATIE DE LUCRU DELL PRECISION 3640 Procesor Intel i7-10700F, 16GB DDR4, Placa video dedicata 1GB , SSD 512GB + HDD 1TB SATA , DVD Carcasa miditower, Tastatura si mouse DELL Licenta Windows 10 Pro Garantie 12 luni - 1 buc; STATIE DE LUCRU DELL PRECISION 3640 + Monitor Procesor Intel i7-10700F, 16GB DDR4, Placa video dedicata 1GB , SSD 512GB + HDD 1TB SATA , DVD Carcasa miditower, Tastatura si mouse DELL Licenta Windows 10 Pro Garantie 12 luni MONITOR producator DELL 23.8" model E2420HS IPS ,1920 x 1080, 1 x HDMI, 1 x VGA Posibilitate de Reglaj inaltime 100 mm - 1 buc
- Număr anunț
- DA28781708
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE STIINTE SPATIALE-FILIALA INFLPR (CUI 28521106)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.