Atribuită
Cumpărare directă
BENQ Ecran Electric 100" | Aria de proiectie: 1524 x 2032 mm (60” x 80”) | diagonala 2540 mm | format 4:3 | mecanism electric de ridicare/coborare, cu telecomanda | material proiectie MWK | chenar negru | rola din aluminiu, anti-cute | carcasa metalica | fixare perete / tavan
- Număr anunț
- DA28747694
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 38653400-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.464 RON
- Valoare atribuită
- 1.464 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.