Atribuită
Cumpărare directă
ADV 1241076 ANVELOPE 215/65R16 98T B 12 216,81 2601,72 ANVELOPE 215/65/16C IARNA B 8 284,03 2272,24 ANVELOPE 165R 13C IARNA B 4 220,17 880,68 ANVELOPE 195/50R13C IARNA B 4 284,03 1136,12 ANVELOPE 195/50R13C IARNA B 4 220,17 880,68 FILTRU AER DACIA DUSTER 1,5 2015 B 7 13,87 97,09 FILTRU ULEI DACIA DUSTER 1,5 2015 B 6 9,66 57,96 FILTRU HABITACLU DACIA DUSTER 1,5 2015 B 7 10,5 73,5 FILTRU COMBUSTIBIL DACIA DUSTER 1,5 2015 B 8 50,42 403,36 8403,35
- Număr anunț
- DA28884990
- Autoritate contractantă
- U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.403 RON
- Valoare atribuită
- 8.403 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.