Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE ULEIURI PENTRU AUTOVEHICULE CONFORM ANUNT DE OUBLICITATE ADV1240676/22.09.2021, OFERTA SI COMANDA. ULEI H46 HIDRULIC 20L B 3 159,67 479,01 ULEI DELVAC 10W40 20L B 1 354,62 354,62 ULEI DIVINOL 15W40 20L B 2 361,34 722,68 ULEI YAMALUBE 10W40 1L B 10 57,99 579,9 ULEI TRANSMISIE YAMALUBE 1L B 10 71,43 714,3 ULEI DACIA OIL DIESEL DPF 5W30 4L B 5 92,44 462,2 3312,71 TRANSPORTUL INCLUS IN PRETUL PRODUSULUI
- Număr anunț
- DA28862987
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 09211000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.312 RON
- Valoare atribuită
- 3.312 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.