Atribuită
Cumpărare directă
Pachet cu uleiuri conform anunțului de publicitate cu numărul ADV1240586, alcătuit din: 1) Ulei transmisie 80W90, GL-5, recomandat pentru camioanele marca Scania, MAN, Volvo și Renault – 60 litri; 2) Ulei transmisie T 90 – 80 litri; 3) Ulei motor camioane 10 W 40, recomandat pentru camioane Renault, Volvo și MAN cu filtru de particule/ bidon de 5 litri sau 20 litri. – 80 litri; 4) Ulei pentru motoare diesel 5 W 40 sintetic / bidon de 1 litru sau 5 litri. – 30 litri.
- Număr anunț
- DA28845100
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MR.CONSTANTIN ENE" AL JUDETULUI BACAU (CUI 4278833)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 09211100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.654 RON
- Valoare atribuită
- 2.654 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.