Atribuită Cumpărare directă

ADV 1239215 ULEI MOTOR KROSS 20W50 (AMBALAJ BIDON 20L) L 260 11,55 3003 ULEI T 90 (AMBALAT BIDON 20L) L 40 7,56 302,4 ULEI 10W40 W OIL ( AMBALAT BIDON 4L) L 36 9,66 347,76 ULEI MOTOR 10W30 L 4 18,07 72,28 UNSOARE LICA 3 (AMBALAT CUTIE 10KG) KG 30 13,03 390,9 4116,34

Număr anunț
DA28840039
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.116 RON
Valoare atribuită
4.116 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.116 RON

din 4.116 RON estimat