Atribuită
Cumpărare directă
Ministerul Apărării Naționale, prin UM 01371 Prundu Bârgăului, având sediul pe str. Principală nr.418, Prundu Bârgăului, jud. Bistrița Năsăud, realizează un studiu de piață în vederea achiziționării de produse necesare desfașurării activităților curente la UM 01371 Prundu Bârgăului, astfel: Semering butuc roată 170x200x15buc.100 Garnituri pompă ambreiajbuc.20 Semering 65x90x12buc.20 Cilindru receptor ambreiaj DACbuc.10
- Număr anunț
- DA28827417
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01371 (CUI 27113940)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.848 RON
- Valoare atribuită
- 1.848 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.