Atribuită
Cumpărare directă
ADV 1237445 UM 01495 CINCU FILTRU ULEI DACIA DUSTER B 2 9,66 19,32 FILTRU POLEN DACIA DUSTER B 2 11,34 22,68 FILTRU AER DACIA DUSTER B 2 13,87 27,74 ULEI MOTOR DACIA OIL DPF DIESEL L 10 23,11 231,1 FILTRU MOTORINA DACIA DUSTER B 2 21,01 42,02 FILTRU ULEI ATV B 4 12,61 50,44 ULEI 4 T 15W40 SG MANNOL L 6 15,55 93,3 UM 02468 SMARDAN FILTRU ULEI DACIA DUSTER B 1 7,56 7,56 FILTRU POLEN DACIA DUSTER B 1 11,34 11,34 FILTRU AER DACIA DUSTER B 1 10,5 10,5 ULEI MOTOR DACIA DUSTER 5W30 DACIA OIL L 5 20,59 102,95 FILTRU BENZINA DACIA DUSTER B 1 12,61 12,61 FILTRU ULEI ATV B 1 12,61 12,61 ULEI 4T 15W40 SG MANNOL L 2 15,55 31,1 UM 02025 BABADAG FILTRU ULEI DACIA DUSTER B 1 7,56 7,56 FILTRU POLEN DACIA DUSTER B 1 11,34 11,34 FILTRU AER DACIA DUSTER B 1 10,5 10,5 ULEI MOTOR DACIA DUSTER 5W30 DACIA OIL L 5 20,59 102,95 FILTRU BENZINA DACIA DUSTER B 1 12,61 12,61 FILTRU ULEI ATV B 4 12,61 50,44 ULEI 4T 15W40 SG MANNOL L 2 15,55 31,1 TOTAL GENERAL 901,77
- Număr anunț
- DA28777837
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 901 RON
- Valoare atribuită
- 901 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.