Atribuită Cumpărare directă

ADV 1236502 2 FILTRU AER LOGAN 1,2 B 30 10,08 302,4 5 SENZOR PRESIUNE ULEI SERVO LOGAN 1,2 B 10 21,01 210,1 6 PLACUTE FRANA LOGAN 1,2 SET 30 33,61 1008,3 9 FILTRU AER LOGAN 1,6 B 5 8,82 44,1 1564,90

Număr anunț
DA28718385
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN DOLJ (CUI 4554238)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.564 RON
Valoare atribuită
1.564 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.564 RON

din 1.564 RON estimat