Atribuită Cumpărare directă

BUTUC POMPA APA (RABA ) B 1 210,08 210,08 SUPAPA FRANA MANA (RABA ) B 1 75,63 75,63 POMPA FRANA RABA B 1 105,04 105,04 POMPA AMBREIAJ RABA B 1 105,04 105,04 LAMPA GABARIT OTOKAR TERRITO-U B 2 21,01 42,02 ELECTROMOTOR RABA B 2 701,68 1403,36 VOPSEA PORTOCALIU KG 3 15,55 46,65 VOPSEA KAKI KG 14 16,39 229,46 VOPSEA ROSU KG 3 15,55 46,65 VOPSEA NEGRU KH 10 15,55 155,5 DISC ABRAZIV 125*6 B 10 5,46 54,6 FILTRU COMBUSTIBIL TRACTOR U 650 B 2 3,36 6,72 FILTRU MOTORINA RABA B 4 7,14 28,56 FILTRU MOTORINA Raba B 4 7,14 28,56 FILTRU MOTORINA RABA B 1 16,39 16,39 FILTRU MOTORINA PERKINS B 1 40,41 40,41 FILTRU ULEI LAMBARDINI DIESEL B 2 13,41 26,82 FILTRU ULEI RABA B 2 7,98 15,96 FILTRU AER F.G.WILSON B 1 48,85 48,85 VOPSEA NEGRU KG 8 15,55 124,4 VOPSEA GALBEN KG 3 15,55 46,65 LICHID PARBRIZ VARA L L 30 1,51 45,3 LICHID PARBRIZ IARNA L 70 2,52 176,4 FOAIE TABLA 0,5MM NEAGRA MP 8 52,1 416,8 BIDON 0,9 L L 20 5,46 109,2 PENSULE 60 MM B 5 5,46 27,3 PENSULE 70 MM B 5 5,46 27,3 PENSULE 80 MM B 5 6,3 31,5 SODA CALCINATA KG 10 4,62 46,2 SET APARATORI NOROI SPATE DACIA DUSTER SET 1 71,43 71,43 PERII DE SPALAT AUTO CU MANER B 10 7,98 79,8 PRES CAUCIUC INTERIOR DACIA LOGAN FATA -SPATE SET 1 58,82 58,82 AUTOFILETANTA CU 2 ACUMULATORI B 1 278,15 278,15 FURTUN DE CAUCIUC CU AER COMPRIMAT B 1 105,88 105,88 TUBULARA IMPACT 3-4 B 3 30,25 90,75 PISTOL PNEUMATIC 1/2 1200NM B 1 383,19 383,19

Număr anunț
DA28698086
Autoritate contractantă
UNITATE MILITARA 01910 (CUI 42051344)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.805 RON
Valoare atribuită
4.805 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.805 RON

din 4.805 RON estimat