Atribuită Cumpărare directă

BEC PARA 12 VX 21 X5W B 20 0,67 13,4 BECPARA 12V X 21W B 20 0,67 13,4 BEC CIREASA 12 V X 5W B 20 0,67 13,4 BEC PARA 24 V X21X5W B 10 0,67 6,7 BEC PARA 24 V X21W B 20 0,67 13,4 BEC CIREASA 24V X5W B 20 0,67 13,4 BEC BORD 12V X2W B 20 1,26 25,2 BEC HALOGEN H1 24V B 5 2,94 14,7 BEC HALOGE H 4 12V B 10 4,62 46,2 BEC HALOGEN H7 24V B 20 3,78 75,6 BEC POZITIE T10 12V X 5W B 20 2,94 58,8 BEC POZITIE FARA SOCLU 24V X 5W T10 B 20 3,78 75,6 CAPACEL VALVA B 30 0,42 12,6 COLIER 16-25 B 20 0,84 16,8 COLIER 22-30 B 20 0,84 16,8 COLIER 32-50 B 20 0,84 16,8 COLIER40-47 B 20 1,08 21,6 COLIER 40-60 B 20 1,08 21,6 COLIER 50-63 B 20 1,09 21,8 COLIER 60-80 B 20 1,26 25,2 COLIER72-79 B 20 1,43 28,6 COLIER80-95 B 20 1,6 32 COLIER 90-120 B 20 1,68 33,6 CUREA ACCESORII VW CRAFTER B 1 61,05 61,05 CUREA DISTRIBUTIE VW CRAFTER B 1 85,42 85,42 CUREA TRAPEZOIDALA 1725 B 2 21,01 42,02 CUREA 2026 B 2 29,42 58,84 CUREA 1050 B 2 12,61 25,22 CUREA TRAPEZOIDALA 1800 B 2 23,11 46,22 GARNITURA BUSON ULEI B 1 8,4 8,4 FILTRU AER COBRA B 1 92,44 92,44 FILTRU AER LOGAN 1,6 B 1 9,66 9,66 FILTRU BENZINA LOGAN 1,6 B 1 12,61 12,61 FILTRU ULEI LOGAN 1,6 B 1 5,46 5,46 GARNITURA BUSON ULEI LOGAN 1,6 B 1 1,68 1,68 FILTRU AER DACIA LODGY B 8 16,39 131,12 FILTRU MOTORINA DACIA LODGY B 8 21,01 168,08 FILTRU ULEI DACIA LODGY B 10 9,66 96,6 GARNITURA BUSON ULEI DACIA LODGY B 10 1,68 16,8 FILTRU AER LOGAN VAN B 2 10,5 21 FILTRU MOTORINA LOGAN VAN B 2 23,53 47,06 FILTRU POLEN DACIA LOGAN B 1 10,5 10,5 FILTRU POLEN DACIA LODGY B 1 1

Număr anunț
DA28681740
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.291 RON
Valoare atribuită
6.291 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.291 RON

din 6.291 RON estimat