Atribuită Cumpărare directă

ACHIZIȚIE PIESE VW Transporter T5 CONFORM ANUNT DE PUBLICITATE ADV1235431/27.08.2021, oferta si comanda.

Număr anunț
DA28677946
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.741 RON
Valoare atribuită
6.741 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.741 RON

din 6.741 RON estimat