Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse: Corector banda Roll-on 15mx4.2mm (8.5m) Buc 5. Buretiera corp plastic Buc 5. Buretiera cu gel cu glicerina 20g Buc 5 . Caiet A5 100 file cu spirala, coperta cartonata/plasticata Buc 14. Calculator 16 dig Buc 1. Creion mecanic 0.7mm Buc 5. Dosar sina plastic cu perf verde Buc 20. File protectie A4 50micro 100/set .Hartie copiator A4 80g Top 10. Post-it index film 12x45mm 8 culori + sageata Set 5 .Marker permanent CD 2 capete 0.5-1mm negru Buc. 2. Mina creion mecanic 0.7mm Buc 5. Post-it 75x75mm multicolor 100 file Buc 5. Pix cu gel 0.7mm albastru Buc 50 .Radiera Buc 1 Spray curatare monitor LED/TFT/LCD antistatic 250ml cu laveta microfibre Buc 1. Cablu HDMI tata- HDMI tata Buc 1 49.45 Hard Disk extern 1 TB USB 3.0 Buc 1.Mouse wireless USB grey Buc 2 .Tastatura USB Genius KB-230 negru G-31310010400 Buc 1 . Cartus laser Brother TN2310 Bk HL-L2300/L2500/L2700 1200pag Buc 1 .
- Număr anunț
- DA28770488
- Autoritate contractantă
- Fundatia Centrul de Resurse pentru Comunitatile de Romi (CUI 12550253)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.117 RON
- Valoare atribuită
- 1.117 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.