Atribuită
Cumpărare directă
Prelungire certificate de semnatura electronica cu o perioada de valabilitate de 2 ani pentru 2 persoane: Angela STOIAN si Elena OANCEA. Specificatii tehnice: conform Legii nr. 455/2001 privind semnatura electronica, cu modificarile si completarile ulterioare si ale Normelor tehnice si metodologice din 13 decembrie 2001 pentru aplicarea Legii nr. 455/2001 privind semnatura electronica. Mentionam ca cele doua certificate digitale expira in data de 10.10.2021.
- Număr anunț
- DA28783249
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Furnizor / câștigător
- DIGISIGN SA (CUI 17544945)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380 RON
- Valoare atribuită
- 380 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.